Caprice Dark plněné trubičky

Oplatkové trubičky s krémovou náplní s čokoládovou příchutí (63%)

Výrobce:Caprice
Objem:115g
Složení:krémová náplň s čokoládovou příchutí [cukr, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, laktóza, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (obsahuje sóju), aromata], pšeničná mouka, cukr, škrob, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, stabilizátor: sorbitol, fruktóza, palmový olej, vláknina inulin, emulgátor: lecitiny (obsahuje sóju), regulátory kyselosti: uhličitany draselné, hydroxid sodný; barvivo: amoniakový karamel, jedlá sůl.
Alergeny:Obiloviny obsahující lepek (1), sója(6), mléko (7). Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů, sezamu, lupiny a hořčice.
Země původu:Řecko
Energie:2037 kJ/ 487 kcal
Tuky:23 g
z toho nasycené mastné kyseliny:16 g
Sacharidy:60 g
z toho cukry:42 g
Bílkoviny:6,3 g
Vláknina:6,4 g
Sůl:0,30 g

Oplatkové trubičky plněné kvalitní krémovou náplní s čokoládovou příchutí (63%) mají jedinečnou a originální chuť, která se rozplývá na jazyku. Trubičky Caprice mají ideální poměr oplatky a náplně. Přidanou hodnotou je atraktivní a multifunkční balení v plechovce, které dobře uchová křehké trubičky. Oplatkové trubičky lze jíst jen tak samotné a nebo si s nimi ozdobit svůj oblíbený dezert.

Výhody:

  • Originální oplatkové trubičky s krémovou náplní s čokoládovou příchutí (63%).
  • Ideální poměr oplatky a náplně.
  • Chuť, která se rozplývá na jazyku.
  • Kvalitní výrobek - ocenění na mezinárodní úrovni.
  • Dlouhodobá tradice značky.
  • Originální balení v plechovce dobře uchová křehké trubičky.