Caprice

E.J. Papadopoulos SA je lídrem v odvětví sušenek v Řecku. Konkrétně se společnost řadí na druhé místo na celkovém trhu sucharů a je lídrem v kategorii prémiových sucharů. Díky duchu inovací, růstu a průkopnickému přístupu se společnost stále rozšiřuje do nových kategorií produktů.

Společnost Papadopoulos SA je v současné době přítomna ve více než 40 zemích na pěti kontinentech, kde je vlajkovou lodí značka Caprice - zatímco jihovýchodní Evropa spolu s Kyprem tvoří oblast strategického růstu.

Řecké oplatkové trubičky Caprice mají jedinečnou a originální chuť, která se rozplývá na jazyku. Trubičky Caprice mají ideální poměr oplatky a náplně. Přidanou hodnotou je atraktivní a multifunkční balení v plechovce, které křehké trubičky dobře uchová.

Oplatkové trubičky lze jíst jen tak samotné nebo si s nimi třeba ozdobit svůj oblíbený dezert. Trubičky jsou tak lahodné, že jedna Vám nikdy stačit nebude…

Caprice je ideální volba pro vás a vaše přátele nejen jako každodenní pamlsek, ale také pro zvláštní příležitosti.

Caprice si můžete ochutnat ve třech lahodných příchutích: Caprice s lískooříškovým a kakaovým krémem, Caprice Vanilla a Caprice Cappuccino.

Caprice je taky ideální dezert v letní sezoně. Zmrazte a užijte si chlazené potěšení!

Sledujte Caprice na Facebook!

Caprice - Let's Roll

Produkty Caprice