vývary gallina blanca

NOVINKA - VÝVARY GALLINA BLANCA

Autor: ATI DELICATES

Máme pro vás skvělou novinku, která vám při vaření ušetří spoustu času. Hotové vývary od výrobce Gallina Blanca jsou připravovány z čerstvého masa a zeleniny, vaří se 3h, poté se pasírují a sterilují. Jsou baleny v praktickém balení s uzávěrem, takže pokud vývar nespotřebujete najednou, můžete ho uchovat v chladničce a spotřebovat do 4 dnů nebo rovnou zamrazit po dobu 1 měsíce. Využití hotových vývarů je opravdu neomezené. Poslouží vám jako základ do omáček, gulášů, polévek a k podlévání mas. Lze ho také použít místo vody při vaření brambor, rýže a těstovin. Své místo si hotové vývary najdou i jako podpora imunitního systému v zimním období chřipek a nachlazení.

Tyto produkty můžete zakoupit v prodejně Tesco. 

Číst dál
italské olivy castellino

NOVINKA - ITALSKÉ OLIVY CASTELLINO

Autor: ATI DELICATES

Nově jsme pro vás zařadili do naší nabídky delikatesní olivy přímo od italského výrobce CASTELLINO. Dopřejte si gurmánský zážitek a poznejte opravdovou chuť Itálie od výrobce, který vyrábí své produkty s péčí a láskou. Vybíráme pro vás opravdu jen ty nejlepší a nejchutnější výrobky.

Tyto produkty můžete zakoupit v prodejně GLOBUS v obsluhovaném úseku lahůdek.

Číst dál
sterilovaná zelenina ati Vegetable

NOVINKA - sterilovaná zelenina ATI Vegetable

Autor: ATI DELICATES

V březnu 2016 jsme rozšířili naše portfolio o novou produktovou řadu, kterou jsme zařadili pod naši privátní značku ati Vegetable. Klademe důraz na kvalitu, a tak italský výrobce sterilované zeleniny byl pro nás jasnou volbou. V nabíce najdete sterilovaná rajčata ve vlastní šťávě a sterilované fazole ve slaném nálevu. Z těchto produktů uvaříte opravdu lahodné pokrmy pro Vaše blízké.

Tyto produkty můžete zakoupit v prodejnách TESCO a GLOBUS.

Číst dál