tycinky caprice plnene lahodnym kavovym kreme

NOVINKA - TYČINKY PLNĚNÉ LAHODNÝM KRÉMEM

Autor: ATI DELICATES

Představujeme Vám novinku "Tyčinky Caprice Cappuccino" plněné lahodným a poctivým kávovým krémem. Můžete si je vychutnat jen tak samotné, ozdobit si svůj zmrzlinový pohár a nebo je můžete použít k výrobě a ozdobě narozeninového dortu.

Tyto produkty můžete zakoupit v prodejně Tesco. 

Číst dál
vývary gallina blanca

NOVINKA - VÝVARY GALLINA BLANCA

Autor: ATI DELICATES

Máme pro vás skvělou novinku, která vám při vaření ušetří spoustu času. Hotové vývary od výrobce Gallina Blanca jsou připravovány z čerstvého masa a zeleniny, vaří se 3h, poté se pasírují a sterilují. Jsou baleny v praktickém balení s uzávěrem, takže pokud vývar nespotřebujete najednou, můžete ho uchovat v chladničce a spotřebovat do 4 dnů nebo rovnou zamrazit po dobu 1 měsíce. Využití hotových vývarů je opravdu neomezené. Poslouží vám jako základ do omáček, gulášů, polévek a k podlévání mas. Lze ho také použít místo vody při vaření brambor, rýže a těstovin. Své místo si hotové vývary najdou i jako podpora imunitního systému v zimním období chřipek a nachlazení.

Tyto produkty můžete zakoupit v prodejně Tesco. 

Číst dál
italské olivy castellino

NOVINKA - ITALSKÉ OLIVY CASTELLINO

Autor: ATI DELICATES

Nově jsme pro vás zařadili do naší nabídky delikatesní olivy přímo od italského výrobce CASTELLINO. Dopřejte si gurmánský zážitek a poznejte opravdovou chuť Itálie od výrobce, který vyrábí své produkty s péčí a láskou. Vybíráme pro vás opravdu jen ty nejlepší a nejchutnější výrobky.

Tyto produkty můžete zakoupit v prodejně GLOBUS v obsluhovaném úseku lahůdek.

Číst dál