Novinky
Co se u nás děje nového?

Soutěž Bartonik

Soutěž Bartonik

Česká značka Bartonik je známá výrobou čistě přírodních, hustých ovocných a bylinkových sirupů. Letos v létě jsme pro Vás připravili soutěž se super cenami: rodinný víkend v luxusním spa resortu nebo karton sirupů. Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá: kupte si jakýkoliv sirup Bartonik 500 ml a zaregistrujte se na stránkách soutěže!

.

celý článek


Řecké olivy Olymp

Řecké olivy Olymp

Na český a slovenský trh vstupuje globální výrobce řeckých oliv Olymp, který nabízí svým zákazníkům zelené olivy Chalkidiki a černé olivy Kalamata naložené ve slaném nálevu.
Značka Olymp nabízí nesrovnatelnou kvalitu za srovnatelnou cenu.

celý článek


Mandlové svačinky Cubits

Mandlové svačinky Cubits

Představujeme Vám novinku na českém trhu – mandlovou svačinku Cubits od španělské značky Almendro. Základem kostek jsou mandle (30 %), proto jsou Cubits vnímány jako zdravější svačinka než ostatní položky v kategorii občerstvení. Kromě toho Cubits neobsahují lepek a palmový olej.

celý článek


Ovocné pochoutky Šnek Bob

Ovocné pochoutky Šnek Bob

Šnek Bob Vás zve k vyzkoušení nejlahodnějších pochoutek vyrobených jen z ovoce bez přidaného cukru, konzervantů a barviv! Šnek Bob je sušené ovoce zpracované do tvaru šneka vhodné pro celou rodinu. Ovocné pochoutky obsahují bláznivou porci ovoce, která si díky nízkým teplotám při výrobě uchovala přirozené vitamíny a minerály. Nikdy dříve vitamíny nebyly tak chutné!

celý článek